Dne 22.6.Menšíkova 11 sehrála dva zápasy v rámci oslav 70.let SK Chvaletice.
SK CHVALOVICE- M 11
4 : 4
Branky M11:P.Holomek 2x,R.Menšík,D Vítek
----------------------------------------
Slavnostní výkop provedl 13letý Honzík,kterému finančně pomáháme s léčbou jeho nemoci.V průběhu utkání i nastoupil a nevedl si vůbec špatně.Určitě to tak pro něj byl hezký zážitek.
Utkání se pro naše mužstvo začalo vyvíjet velmi příznivě a brzo jsme vedli 2:0.Soupeř začal však stupňovat tempo a do poločasu vyrovnal na 2:2.
Druhý poločas se hlavně díky brankářům dlouho nezvyšovalo skóre.Pět minut před koncem zápasu jsme se dostali do vedení 4:2,a zdálo se že nás výhra nemine.Rychle nařízená penalta a únik pravého křidla domácích znamenal vyrovnání na konečných 4 : 4.
Stínem utkání bylo svalové zranění klíčového hráče Víti Kotáska.Přejeme brzké uzdravení.
P.M.

Po krátkém odpočinku a občerstvení mělo proběhnout druhé utkání ve formátu 5+1.Místních součastně aktivních borců se však sešlo tolik,že jsmě museli sehrát i druhý zápas na velkém hřišti.
Trenér Došek proto musel nasadit borce z naší farmy.Hráči Holomek,Hůrek,D.a P.Šmarda a P.Břuska odehráli dobré utkání a určitě zapadli do trenérovi herní koncepce.
2 : 2
Branky M11:D.Vítek
P.Břuska
Naše mužstvo překvapivě vstoupilo do utkání velmi aktivně a soupeře jsme vyloženě zaskočili dvěma rychlými góly.Domácí se ve druhém poločase vyhecovali,snížili a v posledních vteřinách zápasu srovnali na 2:2.
Děkujeme tímto za pozvání a všem,kteří se na přípravě sportovního utkání podíleli,včetně Petra Zakopala,ktetý celou akci organizoval a odmoderoval.Oddílu další úspěšná sportovní léta.
P.M.

Soupiska hráčů M 11.
P.Menšík,R.Menšík,M.Vítek,D.Vítek,G.Košař,K.Przibinda,V.Kotásek,P.Holomek,L.Šulák,Hůrek,V.Kučera,D.Drábek,D.Šmarda,P.Šmarda,P.Zakopal,J.Drábek,P.Břuska,P.Dočkal,R.Otoupalík

Josef Drábek..................1

21.5.FS BRNO-Zápas proti PARTNERS finanční skupině,bude odehrán na hřišti DOSTA Bystrc.

(Začátek:16:30)✅

18.6.SK ŘÍCMANICE-Zápas bude odehrán v rámci oslav 90.let od vzniku klubu.

25.6.SK ROUCHOVANY-Utkání bude odehráno v rámci oslav 90.let oddílu.

(Začátek:16:00)✅

5.7.RAJNOCHOVICE-300 let obce

16.7.SOKOL ZÁDVEŘICE-RAKOVÁ-Zápas bude odehrán v rámci oslav 760.let obce a 100.let Sokola